Eset Internet Security

Efsanevi antivirüs teknolojisi

Dünya çapında 110 milyondan fazla kullanıcı tarafından güvenilen ESET'in zamanla kanıtlanmış çok katmanlı korumasıyla kendinizi fidye yazılımlarından ve diğer kötü amaçlı yazılımlardan koruyun.

 

Daha güvenli çevrimiçi alışveriş ve bankacılık

Ürünümüz internet bankacılığı işlemlerinizi otomatik olarak korur ve güvenli bir şekilde çevrimiçi ödeme yapabileceğiniz ve web tabanlı kripto cüzdanlarına erişebileceğiniz özel bir güvenli tarayıcı sunar.

 

Antivirus ve Antispyware
Virüsler, rootkit'ler, solucanlar ve casus yazılımlar gibi her tür dijital tahdide karşı proaktif koruma sağlar.

Exploit Engelleyici
Özellikle antivirus yazılımlarını atlatacak şekilde tasarlanmış saldırıları, ekranınızı kilitleyen yazılımları ve fidye yazılımlarını engeller. Tarayıcılar, PDF okuyucular ve Java tabanlı yazılımlar da dahil olmak üzere uygulama kaynaklı saldırılardan korur.

Gelişmiş Bellek Tarayıcı
Etkinliğini gizlemek için çoklu şifreleme katmanları kullanan, inatçı zararlı yazılımların daha iyi algılanmasını sağlar.

Boşta Durumu Taraması
Kapsamlı taramaları bilgisayar kullanımda değilken yaparak sistem performansını destekler. Aktif olmayan olası tehditlerin, hasara neden olmadan tespitine yardımcı olur.

UEFI Tarayıcı
UEFI arayüzüne sahip sistemlerde, Windows henüz başlatılmadan bile önce bilgisayarınıza saldıran tehditlere karşı daha derin düzeyde koruma sağlar.

Dosyaları İndirirken Tara
İndirme işlemi sırasında belirli dosya türlerini (arşiv gibi) tarayarak tarama süresini azaltır.

Bulut Tabanlı Tarama
ESET Live Grid® veri tabanına göre beyaz listeleme yaparak taramaları hızlandırır. Bilinmeyen zararlı yazılımları, davranışlarına göre bulut tabanlı itibar sistemimizle karşılaştırarak proaktif bir şekilde durdurur.

Host Tabanlı Saldırı Önleme Sistemi (HIPS)
Sistemin davranışını daha ayrıntılı olarak özelleştirmenizi sağlar. Güvenlik seviyenizi ayarlayabilmeniz için sistem kayıt defteri, etkin işlemler ve programlar için kurallar tanımlayabilmenizi sağlar.

Script Tabanlı Saldırı Koruması
Windows PowerShell'i suistimal etmek isteyen, kötü amaçlı komut dosyaları ile yapılan saldırıları algılar. Ayrıca tarayıcınız aracılığıyla saldırabilen, kötü amaçlı JavaScript'leri de algılar. Mozilla Firefox, Google Chrome, Microsoft Internet Explorer ve Microsoft Edge tarayıcılarının tümü desteklenir.

 

Gizlilik koruması

Bilgisayar korsanlarının şifrelerinizi kötüye kullanmasını engelleyin. Güvenli bankacılık ve çevrimiçi alışveriş Çocuklarınızın rahatsız edici çevrimiçi içeriğe maruz kalmasını önleyin.

 

Fidye Yazılım Kalkanı
Kişisel verilerinize ulaşmanızı engelleyip sizden fidye talep etmeye çalışan zararlı yazılımları engeller.

Webcam Koruması
Bilgisayarınızda çalışan tüm servis ve uygulamaların kamera erişim isteklerini sürekli kontrol eder. Kameraya beklenmeyen erişimlerde uyarı verir ve engelleyebilmenizi sağlar.

Güvenlik Duvarı
Bilgisayarınıza izinsiz girişleri engelleyerek kişisel verilerinizi korur.

Ağ Saldırısı Koruması
Güvenlik Duvarı’na ek olarak bilgisayarınızı bulaşıcı ağ trafiğine karşı korur; tehlikeli kalıplarda sayılabilecek tehditleri engeller.

Kimlik Avı Koruması
Kullanıcı adı, parola ve diğer hassas kişisel verilerin, orijinallerini taklit eden sahte web siteleri tarafından çalınmasına karşı korur.

Ev Dışı Ağ
Bilinmeyen bir ağa bağlandığınızda sizi uyarır ve Sıkı Koruma moduna geçmenizi önerir.Bilgisayarınızın aynı ağa bağlı diğer cihazlara karşı görünmez olmasını sağlar.

Ebeveyn Kontrolü
Çocuğunuzun yaşına göre, ön tanımlı kategorilerden birini seçmenize imkan verir. Ayarların değiştirilmesine ve programın izinsiz kaldırılmasına karşı parola belirleyebilirseniz.

Bankacılık ve Ödeme Sistemleri KorumasıGELİŞTİRİLMİŞ
Çevrimiçi ödemelerinizi güvenli bir şekilde yapabileceğiniz özel bir güvenli tarayıcıya sahiptir. İnternet bankacılığı işlemlerinde ve web tabanlı kripto-cüzdanlara erişirken sizi otomatik olarak korur. Daha güvenli işlemler için klavye ve tarayıcı arasındaki iletişimi şifreler. Tuş kaydedicilerden korunursunuz. Sizi tuş kaydedicilerden korur.

Akıllı Ev İzleyici
Yönlendiricinizi zayıf parolalar, eski firmware gibi açıklara karşı test eder ve iyileştirmeniz için öneriler sunar. Akıllı telefonlar, IoT gibi yönlendiricinize bağlı cihazları kolayca listeler. Akıllı cihazlarınızı güvenlik açıklarına karşı tarar ve olası sorunları nasıl çözebileceğinize dair öneriler sunar.

Botnet Koruması
Botnet zararlılarına karşı ek güvenlik önlemleri ile bilgisayarınızın istenmeyen posta, ağ saldırısı gibi işlemlerde kullanılması engellenir. Ağ İmzaları, bulaşıcı trafiğin daha hızlı tespit edilebilmesi için kullanılan yeni bir yöntemdir.

Cihaz Denetimi
Kişisel verilerinizin yetkisiz kişilerce harici cihazlara kopyalanmasını önlemenize olanak sağlar. CD, DVD, USB bellek ve harici disk gibi depolama cihazlarını engellmenize olanak sağlar. Bluetooth, FireWire ve seri/paralel bağlantı noktaları üzerine bağlanan cihazları engellemenize izin verir.

Antispam
Posta kutunuzun istenmeyen postalar tarafından işgal edilmesini engeller.

 

 

Anti-theft

Kaybolması veya çalınması durumunda bilgisayarınızın yerini belirleyip takip ederek ve laptop'ınızın kamerası ile hırsızların kimliğini belirleyerek daha güvende olun.

 

Konum Takibi
my.eset.com adresinde bulunan ESET® Anti-Theft web arayüzü aracılığıyla my.eset.com bir cihazı kayıp olarak işaretlemenizi ve otomatik izleme işlemi başlatmanızı sağlar. Cihaz tekrar çevrimiçi olduğunda, menzildeki Wi-Fi ağlarına dayanarak, konumunu bir haritada görüntüler. my.eset.com adresinde bulunan ESET® Anti-Theft arayüzü aracılığıyla toplanan bilgilere erişmenize izin verir. my.eset.com.

Dizüstü Bilgisayar Etkinliği İzleme
Hırsızları kameradan izlemenizi sağlar. Kayıp dizüstü bilgisayarın ekran görüntülerini toplar. Çektiği tüm fotoğraf ve ekran görüntülerini my.eset.com web arayüzüne kaydeder. my.eset.com.

 

En az güç kullanımı

Yavaşlama olmadan oynayın, çalışın, internette gezinin. Pil tasarruf moduyla prize takılı olmadan daha uzun süre çevrimiçi kalın ve rahatsız edici açılır pencereler olmadan keyifle oyun oynayın.

Düşük Kaynak Kullanımı
Yüksek performans sağlar ve donanımın ömrünü uzatır. Her türlü sistem ortamına uyum sağlar. Son derece küçük güncelleme paketleriyle internet bant genişliğinden tasarruf sağlar.

Taşınabilir Bilgisayar Desteği
Prize takılı olmadan uzun süre çevrimiçi kalabilmeniz için sistem kaynaklarını korumak amacıyla, üzerinde işlem yapılmayan pencereleri, güncellemeleri ve kaynak talep eden işlemleri erteler.

Oyun Modu
ESET Smart Security Premium, herhangi bir program tam ekran modunda çalıştırıldığında otomatik olarak sessiz moda geçer. Sistem güncellemeleri ve bildirimler ertelenerek oyun, video, fotoğraf veya sunumlar için kaynak tasarrufu sağlanır.

 

 


Yazdır